X
Menu
X

Zástupci vedení společnosti GBA SERVICES a.s. se zúčastní konference „Zahraniční hospodářské styky se zeměmi Euroasijské Hospodářské unie“.

Zástupci vedení společnosti GBA SERVICES a.s. se zúčastní konference „Zahraniční hospodářské styky se zeměmi Euroasijské Hospodářské unie“.

Témata na této konferenci budou zahrnovat nejdůležitější oblasti spolupráce českých firem s Běloruskem, Kazachstánem, Ruskem a Arménií, včetně témat jako jsou vytvoření Euroasijské ekonomické unie a výsledky této integrace, sanitární, fytosanitární a veterinární opatření v ESAE, celní tarifní a netarifní regulování.

Na setkání též proběhnou prezentace obchodních komor, poradenských společnosti a finančních institucí. Účast na konferenci potvrdili  Vasilij M. Markovič (mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Běloruské republiky v České republice), Sergej Kiselev (mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Ruské federace v České republice), Sergan Oralbajevič Abdikarimov (mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Republiky Kazachstán v České republice), Tigran Seyranian (mimořádný a zplnomocněný velvyslanec Arménské republiky v České republice), Jiří Demiš (předseda obchodní komory zemí SNS), Libor Trubelík (výkonný místopředseda Rusko-české smíšené obchodní komory), Viktor V. Spassky (ředitel odboru integrace Euroasijské hospodářské komise), Oleg V. Arnautov (ředitel odboru sanitárních, fytosanitárních a veterinárních opatření Euroasijské hospodářské komise), Dina Kiyashevna Akpanbaeva (zástupce ředitele odboru celního tarifního a netarifního regulování euroasijské hospodářské komise), Zenon Folvarczny (ředitel daňové a právní služby PWC Česká republika), Marek Kreysl (hlavní právník PWC Česká republika), Aleksej I. Samosuev (vedoucí správy euroasijské integrace Ministerstva zahraničních věcí Běloruské republiky), Kirill G. Petrovský (zástupce vedoucího správy euroasijské integrace Ministerstva zahraničních věcí Běloruské republiky), Kulmanovich Serik Amirov (poradce ministra zahraničních věcí Republiky Kazachstán, zvláštního vyslance komisaře EXPO 2017) či Sergey Kuzmich Stupar (Obchodní zástupce Ruska v České republice).